Witamy, na forum klanu Krwawa Bogini i naszych wspólnot, zapraszamy do wspólnej zabawy. Pozdrawia, zespół forum Krwawa Bogini.

Uploaded with ImageShack.us


#1 2011-11-17 20:36:28

 Sadox

Administrator forum

38988576
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-11-16
Posty: 60
Punktów :   
WWW

Sadox

Witam,

Nazywam się Emanuel, mam 28 lat. Od wczoraj pełnie funkcje administratora tego forum. Z zawodu jestem ortopedą. W wolnych chwilach gram w gry sieciowe, jestem moderatorem paru for. Pracuje nad stworzeniem własnej gry sieciowej. Właściwie to już kończę prace, ponieważ w sobotę startują testy, jeśli wszystko będzie OK, to gra ruszy w najbliższym czasie.
Oczywiście ogłoszę to na naszym forum. Po za tym lubię słuchać muzyki Disco Polo.

Taka krótka prezentacja, jeśli chcecie pytajcie, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.


http://img24.imageshack.us/img24/2652/emeksyg.jpg
Pozdrawiam, Emek.

Offline

 

#2 2011-11-17 22:06:19

 nofack

Żółtodziub

10370454
Call me!
Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2011-11-17
Posty: 4
Punktów :   

Re: Sadox

ciekawe ja mam pytanie dotyczącej tej gry co tworzysz jaka to gierka mógłbyś ją trochę zareklamować tzn. jaki tym gry rpg mmo itp. i jaki będzie podstawowy cel gry. O ile możesz to zdradzić


"Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie"
                                                                                                                       -Wiesław Myśliwski

Offline

 

#3 2011-11-19 23:04:35

 Sadox

Administrator forum

38988576
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-11-16
Posty: 60
Punktów :   
WWW

Re: Sadox

Witam,

Jest to darmowa,sieciowa i czasowa gierka.
Dokładniej opisze w Nowość - Forum.

Bunga Bunga - czasowa gierka, polega na wykonywaniu misji. Zamieniasz się w postać wojowniczego murzyna, w obozie przyjmujesz zlecenia, zabijasz wrogów, walczysz z dzikimi zwierzętami. Możesz walczyć z innymi na arenie. W nagrodę dostajesz złoto, i punkty sławy. Chodzisz do Jaskini, w grocie spotykasz potwory. Walczysz z nimi, po wygranej walce dostajesz Legendarny przedmiot,złoto i doświadczenie. Możesz posiadać własne plemię z którego otrzymujesz % do doświadczenia i złota. Lub możesz dołączyć do innego. Plemienia mogą toczyć walki między sobą.

Taki małe streszczenie, macie inne pytania, piszcie.


http://img24.imageshack.us/img24/2652/emeksyg.jpg
Pozdrawiam, Emek.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.muforall.pun.pl www.twojakonsola.pun.pl www.planetaziemia.pun.pl www.trzeciabe.pun.pl www.jnw.pun.pl